Radisson Hotel & Suites, Gdansk

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk(pomorskie)

tel.58 600 28 88

info.gdansk@radisson.com

Miejsca noclegowe 750 miejsc noclegowych
parking strzeżonyparking strzeżony
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
drink bardrink bar
siłowniasiłownia
basenbasen
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
kantorkantor
parking dozorowanyparking dozorowany
fitnessfitness
spaspa
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
komputerkomputer
faxfax
dostęp do internetudostęp do internetu
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Konferencyjna (Pokaż) 700
350
700
350

Informacje

Radisson Hotel & Suites Gdańsk doskonały, nowoczesny obiekt położony naprzeciw Wyspy Spichlerzów. Ten 7 piętrowy hotel znajduje się na terenie kompleksu Deo Plaza. Stąd tylko parę kroków dzieli gości od największych atrakcji turystycznych Gdańska min. Fontanny Neptuna, Długiego Targu oraz Muzeum Bursztynu.  

W hotelu znajduje się 350 pokoi i apartamentów utrzymanych w klasycznej stylistyce beżu i brązów. Goście mogą liczyć na następujące udogodnienia: indywidualnie regulowana klimatyzację , tv lcd 42’,  sejf, minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Restauracja Deo, której wystrój nawiązuje do tradycyjnych spichlerzy, serwuje polskie specjały oraz dania kuchni międzynarodowej. W lobby barze można spróbować trunków z całego świata bądź zasmakować pysznych koktajli.

Centrum Konferencyjne to największa przestrzeń konferencyjna i eventowa w Gdańsku. Składa się z sali konferencyjnej o powierzchni 700 m2, która dzięki systemowi przesuwalnych ścian może być podzielona na 9 mniejszych. Dzięki temu przestrzeń i ustawienia stołów można dostosować do wymagań klienta. Obecnie oferowanych jest 21 wariantów wielkości sali. Nowoczesny wystrój, naturalne oświetlenie i widok na Stare Miasto to kolejne atuty 1000-metrowej powierzchni. Wyposażone zostały w szybki i bezprzewodowy dostęp do Internetu, a także projektory i procesjonalne sprzęty audiowizualne.

Udogodnienia sali konferencyjnej:

  • Sprzęt audiowizualny
  • Catering
  • Zespół ds. organizacji wydarzeń
  • Szybki Internet
  • Projektory
  • Ekrany

Po trudach konferencji goście mogą zrelaksować ciało i umysł w SPA i strefie basenowej mieszczącej się w kompleksie Deo Plaza.

Nasi partnerzy