\ Restauracja Filharmonia sala konferencyjna, Gdańsk - Salekonferencyjne.pl

Restauracja Filharmonia

ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk(pomorskie)

tel.(58) 323 83 58

biuro@restauracjafilharmonia.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
parking strzeżonyparking strzeżony
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
organizacja piknikóworganizacja pikników
drink bardrink bar
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
projektor komputerowyprojektor komputerowy
panel ciekłokrystalicznypanel ciekłokrystaliczny
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. (58) 323 83 58,
Fax. (58) 742 52 56,
e-mail:biuro@restauracjafilharmonia.pl>biuro@restauracjafilharmonia.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Dębowa (Pokaż) 100
80
100
50
2 Sala Dolomitowa (Pokaż) 100
380
100
3 Sala Główna (Pokaż) 1000
1000
4 Sala Jazzowa (Pokaż) 150
150
200
100
5 Sala Kameralna (Pokaż) 150
120
200
100
6 Sala Morska (Pokaż) 150
100
200
100
7 Sala Prasowa (Pokaż) 40
30
30
10
8 Sala VIP (Pokaż) 20
20
20
10

Informacje

Zaplecze szkoleniowo - konferencyjne

Z początkiem 2006 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji jedno z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Stworzone w celu organizowania m.in. zjazdów, sympozjów, konferencji, seminariów, wystaw, szkoleń, imprez artystycznych i okolicznościowych – odpowiada najwyższym światowym standardom. Dysponujemy techniką najnowszej generacji, ekskluzywnymi salami o zróżnicowanym charakterze, sprawnym i doświadczonym personelem oraz dostępnością do bogatej bazy noclegowej. Centrum może zaspokoić nawet najbardziej wyszukane Państwa potrzeby. Możemy Państwu udostępnić osiem sal konferencyjnych, których powierzchnie wahają się od 30 d0 190 m2. Istnieje możliwość organizacji wydarzenia w Sali koncertowej, która jest w stanie pomieścić nawet 900 osób. Zapewniamy najwyższej jakości sprzęt audiowizualny, rzutniki multimedialne, flipcharty, głośniki, mikrofony, laptopy,  ekrany oraz dostęp do dobrej jakości Internetu. W czasie wolnym od pracy proponujemy jeden z czterech zestawów przerwy kawowej okraszonej drobnymi przekąskami lub lunch.

Baza noclegowa

Wyspa Ołowianka nad Motławą, na której usytuowana jest Restauracja Filharmonia to miejsce szczególnie chętnie odwiedzane przez turystów. Dzięki temu w bezpośredniej okolicy naszej Restauracji mają Państwo do wyboru bogatą bazę hotelową. Liczne hotele w niedalekiej odległości od naszego budynku gwarantują szeroki wybór miejsc noclegowych.

Zaplecze gastronomiczne

W 2016 roku Restauracja Filharmonia została uhonorowana przez prestiżowy przewodnik Gault&Millau, co świadczy o jakości serwowanych przez nas potraw. Autorska kuchnia łącząca elementy kuchni fusion jest chlubą naszej restauracji. Świeże, sezonowe produkty wykorzystywane przez naszych szefów kuchni trafią w nawet najbardziej wybredne gusta. Bogate menu, które państwu proponujemy to przekrój kuchni międzynarodowej i staropolskiej z elementami regionalnymi. Znajdą Państwo w naszej karcie zupy, buliony, drób, ryby, dziczyznę i owoce morza. W okresie letnim zachęcamy do spożycia posiłku na jednym z dwóch tarasów, z których rozpościera się wspaniały widok na Długie Pobrzeże. Wystrój i usytuowanie Restauracji Filharmonia sprzyja rodzinnym obiadom, spotkaniom biznesowym i romantycznym kolacjom we dwoje.

Rekreacja i Usługi dodatkowe

Historia naszego budynku w połączeniu z nowoczesnością sprawia, że jesteśmy jednym z najpiękniej ulokowanych miejsc w Gdańsku. Jesteśmy idealnym miejscem na rozpoczęcie, bądź zakończenie wędrówki po okolicznych atrakcjach jakie oferuje miasto Gdańsk. Mnogość imprez artystyczno – kulturalnych i sportowych zadowoli każdego Gościa. Historyczna zabudowa i atrakcje turystyczne oraz mnogość centrów biznesowych będzie okazją do odwiedzania Restauracji Filharmonia. Oprócz organizacji konferencji czy dużych wydarzeń biznesowych możemy Państwu zaproponować skorzystanie z naszych usług cateringowych czy organizacji wesel bądź innych imprez okolicznościowych. Jeżeli chcą Państwo sami zorganizować jakąś imprezę proponujemy zajrzeć do naszej bogato zaopatrzonej wypożyczalni oferującej komplety naczyń sztućców, kieliszków, dzbanków czy kuchenek indukcyjnych, garnków, kociołków i podgrzewaczy. Catering naszej restauracji cechuje się jakością i dbałością o każdy szczegół, dlatego w okolicach Trójmiasta obsługujemy studniówki, wigilie zakładowe, cocktaile, grille i bankiety. Proponujemy również organizację Sylwestra w Restauracji Filharmonia i skorzystanie z wielu promocji takich jak Weekend za pół ceny.

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja Restauracji Filharmonia to wspaniała miejsce do wypadów turystycznych, kulinarnych i biznesowych. Bezpośrednia okolica zachwyca pięknem architektury, a spacerując możemy poznać największe atrakcje turystyczne Gdańska. Dworzec znajduje się w odległości 3km i łatwo można do nas dojechać wybierając taxi lub tramwajem linii 8 i 13. Z oddalonego o 13km lotniska najszybciej dostaniemy się autobusem linii B. Podróżujący do nas samochodem od strony Warszawy docenią szybki i łatwy dojazd bez konieczności uciążliwych objazdów.

Voucher

Nasi partnerzy